Отзывы про LoviLave 2023 ᐈ Форум клиентов и должников МФО LoviLave

Все інше споодбалося, зручний сайт і гроші швидко перевели. Ніхто не звонив, нічого не казали. Приходе повідомлення про список мфо україни неіснуючий борг. Про цю компанію навідь ніколи не чув. Імя в смс вказано не моє. Буду скаржитись регулятору -НБУ.

Ловілаве мені допомогає, коли потрібно терміново взяти гроші в кредит на карточку. У них сама проста заявка, дуже швидко взяв навіть перший кредит. Проблем не було, питань не виникало брав 2 рази по 1500 гривень. Здорово, що співробітники нагадують про дату погашення і піклуються щоб не було прострочок. Теж тут брала кредит на 2 тисячі, досить серьозна переплата була. Але мені надо було срочно, і гроші дали за 5 хвилин, при тому, що це було ввечорі.

Какие суммы кредита доступны в LoviLave?

Сподіваюсь більше не треба буде брати, але якщо доведеться – звернусь ще. Мені треба було 3000 гривень, взяв Банки України тут кредит. Дуже швидко схвалили,але дали не 3000, а лише 1800. Хоча написано,що новим клієнтам дають до 3000.

lovilave кредит отзывы

Мене часто тут виручали, коли треба взяти невелику суму. Гроші надходять майже миттєво, я задоволена. Без проблем получила https://gdecredit.com.ua/organization/global-kredyt/ займ на несколько тысяч, для срочной покупки. Выплатила недавно, всё чисто, проценты приемлемые, много не переплатила.

Leave a Reply